Yeni Dünya Düzeni’ne Hoş Geldiniz!

 

Yeni dünya düzenine hoş geldiniz! Cesur Yeni Dünya’sında bahsettiği distopik dünyada; “Her şeyin ulaşılabilir olduğu bir dünyada hiçbir şeyin anlamı yoktur.” diyen Huxley’in sözü, 21. yüzyılın bu çeyreğinde anlamını yitirmektedir. Çünkü artık her şeyin daha da ulaşılır olması gerekmektedir. Artık geleneksel ulaşılabilirlik iç görülerinin her biri yeniden revize ediliyor ve dünya bambaşka bir yere evriliyor. 21. Yüzyıl yepyeni bir rüyadan, yepyeni bir gerçekliğe uyanıyor. Gelecek yılların en büyük trendi olan VR fuarlar, artık beş duyu organına da hitap edebilen bir teknolojiye sahip.  Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; okunan şeylerin %10’nun, görüp duyduğumuzun %50’inin, anlattığımızın %70’inin, yaşadıklarımızın da %90’ının hatırlanıyor. Sanal gerçeklik teknolojisinin artık satın alma davranışındaki yerini, saniyenin onda birine düşen işlem hızıyla paralel düşünebiliriz. Yüksek hacimli satın almalar da bu dünyada klasik algıyı dönüştürüyor ve dijital dönüşümün bir parçası haline getiriyor. Mevcut VR ve 5G teknolojileri sayesinde, fuarcılık artık zaman ve mekan mevhumu olmakta, dijital modernizmle birlikte şatafatlı fuar alanları yerini aklın ve teknolojinin inşa ettiği simülasyonlara bırakmaktadır.

Dijital Furniture Fair da bu platformlar arasında öncü birçok uluslu dijital platform olmayı istiyor ve bu yolda gerekli tüm dijital alt yapıları inşa etmenin hazırlıklarını sürdürüyor. Akıllı sözleşmelerle yeni çözüm ortaklarını dijital blok zincirlerinde buluşturarak P2P iletişim stratejisini hayata geçirip iş ortaklarıyla dijital bir güven hukuku da kurmayı planlıyor. Sunduğu ve sunacağı fiyat tekliflerini hazırlarken, fiyat / kalite entegrasyonunu hem bölgesel hem de global pazarın verileri ışığında değerlendiriyor. Digital Furniture Fair, hem üreticileri hem de satıcıları tek bir platformda, akıllı sözleşmelerle bir araya getirerek ve karşılıklı faydayı gözeterek yepyeni bir platformu, yepyeni bir dünya düzeninde, karşılıklı olarak inşa edebileceği inancını taşıyor.

Şimdi, şu anda bir dünya yeniden inşa ediliyor, bu dünyanın bir parçası olmaktansa, bu dünyanın yaratıcıları arasında olmanın bir cüret olduğunu değil; gereklilik olduğunu düşünüyoruz.

Yollarımızın kesişmesi dileğiyle.

Digital Furniture Fair

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın